/  
HomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
 Portal
 Индекс
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
ISWD Public #1
ISWD CW#1

Share | 
 

 Пријава за админ на ISWD Public серверот

Go down 
АвторПорака
Guest
ГостинПишувањеПредмет: Пријава за админ на ISWD Public серверот   Саб Aвг 21, 2010 12:37 pm

Сакате да бидете Админ на ISWD Public серверот?
Пријавете се на следниов пример:

1. Nick - Име кое го користите во играта
2. Познавање на АМХ командите
3. Годишна возраст
4. Искуство од Админ
5. Познавање на правилата за добивање на Админ
6. Изиграно време на ISWD Public серверот - можете да видите на следниов линк:
http://www.gametracker.com/server_info/87.106.28.247:27030/top_players/?searchipp=50#search

Со внесување на вашиот Nick во празното место и кликнување на Search ќе дознаете повеќе.


НАПОМЕНА:Забрането е секаков вид на спам,некоректно внесување на податоците,вид на измама и слично...

Поздрав GL&HF

Со внесување на вашиот Nick во празното место и кликнување на Search ќе дознаете повеќе.


НАПОМЕНА:Забрането е секаков вид на спам,некоректно внесување на податоците,вид на измама и слично...
ISWD Team
Вратете се на почетокот Go down
 
Пријава за админ на ISWD Public серверот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
URBAN gaming :: ·٠•●ISWDGaming Сервери●•٠· :: ISWD Public #1-
Отиди до: