/  
HomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
 Portal
 Индекс
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
ISWD Public #1
ISWD CW#1

Share | 
 

 Админ кој најдобро си ја брши работата

Go down 
АвторПорака
Guest
ГостинПишувањеПредмет: Админ кој најдобро си ја брши работата   Нед Aвг 22, 2010 2:53 pm

Здраво на сите

Овде може да ги пофалите админите од серверите.
Вратете се на почетокот Go down
Guest
ГостинПишувањеПредмет: Re: Админ кој најдобро си ја брши работата   Нед Aвг 22, 2010 4:24 pm

Najdobro koj si ja vrshi funkcijata togash toj ke Bide : Dark0 (bambolejo) BTW jas ne go pofaluvam za da mi dade admin i taka natamu.. POZDRAF
Вратете се на почетокот Go down
 
Админ кој најдобро си ја брши работата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
URBAN gaming :: ·٠•●ISWDGaming Сервери●•٠· :: ISWD Public #1-
Отиди до: